GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
WSZYSCY NA WYJAZD !

Poprzedni temat «» Następny temat
GKS Przodkowo - Gryf
Autor Wiadomość
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 15:52   

"i w dupie mam......." to co w niej masz Nas za bardzo to nie interesuje

1945lks

Klub: Pogoń Lębork
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 15:53   

GryfitaBK napisał/a:
To co dla nas jest podloda dla Was jest sufitem. Pod kazdym wzgledem czy to pilkarskim czy kibicowskim.

Wychodzi na to, że zrównał Nam się sufit i podłoga. My w przeciwieństwie do Was piłkarsko nigdy się nie spinaliśmy na II czy III ligę, znamy swoje realia finansowe. I nie mów mi teraz, że Nas przerastacie. Pytam się w czym ? Nawet dotacji z miasta nie dostaliście, bo ktoś podpisu nie dał, to świadczy tylko o tym, jak wygląda organizacja w Waszym klubie.

Jeszcze parę lat będziecie spłacać długi i dobrze o tym wiecie, że z IV-ligowej szarzyzny się nie wybijecie tak prędko.
Upadł mit wielkiego Gryfa, no chyba, że Gierszewski wpadnie i da Wam do nazwy Drutex. No ale póki co na to się nie zanosi.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 16:32   

ta tylko my jesteśmy mimo wszystko piętro wyżej
temat jest o meczu Gryfa w Przodkowie, jak chcesz po błyszczeć to znajdź sobie inny

Majkel 

Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 01:46   

dowartościowywanie się przez internet - bezcenne ;) POGOŃ ON TOUR brzmi niczym "TO FAST TO FURIOUS" :D

KSG!

Dziura

Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 02:01   

do listopada daleko, a już wre, niech sobie kolega z medialnej ekipy popisze na co ma ochote, chuj tam, mecz życia raz na 5 lat to tez i emocje siegaja zenitu, cierpliwosci troche kolego sympatyczny, wytrzymaj do listopada, przyjedz sobie na nietuzinkowy wyjazd do Slupska i ok, biorac pod uwage Twoj przedwczesny zapal mysle ze zapowiada sie bombowy mecz ;-)

dobra nie wazne... w sobote Przodkowo !! :->

1946 

Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 02:09   

Żeby ten zapał nie zakończył się przed czasem, jakimś falstartem 8-) Synoptycy zapowiadają ładną pogodę na sobotę.
Ostatnio zmieniony przez 1946 Wto 06 Sie, 2013 02:10, w całości zmieniany 1 raz  

kurak 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 08:47   

koniec pieprzenia z dziadami, mecz najwazniejszy.

PS. przed "biegaczami" jeszcze Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce u bolszewikow, 10-18 sierpnia...szykujecie sie ;)

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 15:14   

sektor gości to to niebieskie :-)

Dziura

Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 15:19   

inaczej sobie tego nie wyobrazam , a jak kogos interesuje widocznosc na boisko to jest taka sama jak po przeciwnej stronie na pseudotrybunce :-D
dla zainteresowanych w poblizu obiektu znajduje sie biedronka , cpn , kilka sklepow...

Talerz 

Wysłany: Czw 08 Sie, 2013 12:45   

i jeziorko ;-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 08 Sie, 2013 13:08   

no przecież cały czas gadka o jeziorku

Buli1946

Wysłany: Czw 08 Sie, 2013 15:17   

Dziura napisał/a:
inaczej sobie tego nie wyobrazam , a jak kogos interesuje widocznosc na boisko to jest taka sama jak po przeciwnej stronie na pseudotrybunce :-D
dla zainteresowanych w poblizu obiektu znajduje sie biedronka , cpn , kilka sklepow...

Ale tam poprzerabiali chyba co?wczesniej za siatka od boiska bylo widac juz jeziorko a teraz jakies kort i cos tam.generalnie fajny klimat

Dziura

Wysłany: Czw 08 Sie, 2013 15:47   

Buli1946 napisał/a:
Dziura napisał/a:

Ale tam poprzerabiali chyba co?wczesniej za siatka od boiska bylo widac juz jeziorko a teraz jakies kort i cos tam.generalnie fajny klimat

teraz tez jest wszystko ok jak dawniej, kort i orlik jest jak by za bramka, wiec nie wadzi nam ani troche ;-)

STEN

Wysłany: Czw 08 Sie, 2013 19:03   

http://gryfslupsk.pl/inde...p?p=3&g=1&t=341

STEN

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013 18:29   

Mecz jednak o 17.00

1946 

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013 19:11   

Szkoda że jutro o tym nie poinformowali. A swoją drogą to co zmądrzeli nagle ;-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013 21:05   

Ja tu jednak czegoś nie rozumiem, już na http://www.pomorskifutbol.pl/liga.php?id=764 pisali wcześniej że mecz o 17:00 (zresztą tam jest cały terminarz godzinowy, którego klub nam jeszcze nie raczył podać), ale jak strona klubowa podaje o 12:00 to w południe i nie ma co pytać, bo klub chyba lepiej wie lepiej kiedy jedzie na mecz a jakaś strona może mieć pomyłkę. Teraz na dobę przed meczem okazuje się że mecz jest o innej godzinie, taki cyrk że klub nie wie kiedy gra i nikt mi teraz nie wciśnie, że mecz został przełożony w ostatniej chwili, bo mecze przekłada się dwa, tydzień przed a nie dzień przed. Ogólnie uważam, że w klubie jest burdel jakiego jeszcze nie było, to jest skandal, gdzie jest kierownik jakiś albo inny gość od takich rzeczy jak godzina meczu? Jestem tak wkurwiony ze nawet sobie nie wyobrażacie, przez jakiegoś debila pierwszy raz od nie wiem kiedy, nie pojadę na inaugurację.

d y n i o

Wysłany: Sob 10 Sie, 2013 19:25   

Przodkowo (kaszb.Przodkòwò) – duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo przy drodze wojewódzkiej nr 224. Liczba ludności 1286, liczba ludności w całej gminie 7887.

Talerz 

Wysłany: Sob 10 Sie, 2013 19:29   

Do 70 minuty przegrywamy 0-3 kurwa zenada byłem widziałem totalna porażka a najlepszym mistrzem w tym meczu to nasz bramkarz co on odpierdalał na bramce to mistrzostwo reszte opiszą inni ale czuje ze poleci tu wiele ciepłych słów

1946 

Wysłany: Sob 10 Sie, 2013 20:31   

http://www.gp24.pl/apps/p...NOZNA/130819968 Nie ma co, jak w takim stylu zaczynamy ligę to szybciutko polecimy. Bramkarz klaun-akrobata, a nasz trener to pizda nie trener, jeżeli Bedny drze mordę a ten odjebany jak gej na paradę stoi.

Odpowiedz do tematu